Klauzula informacyjna RODO

Wersja do druku Poleć znajomemu

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804, zwany dalej Administratorem;
 2. Administrator powołał Pełnomocnika ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się poprzez e-mail: rodo@structum.pl oraz telefonicznie: +48 81 444 28 28.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu określonym w miejscu ich przekazania (np. zapytanie o cenę, przedstawienie oferty, sprzedaż, konsultacja) na podstawie uzasadnionego interesu ADO, którym jest:
  • przychód ze sprzedaży produktów i usług,
  • marketing bezpośredni własnych produktów i usług,
  • dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności,
  • dopełnienie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze;
 4. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora.
 5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres konieczny do przeprowadzenia pełnej obsługi określony dokładnie w dokumencie Polityka prywatności i ochrony danych osobowych.
 7. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne w celu obsługi przez Structum;
 10. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania komunikatów reklamowych i propozycji handlowych, konsekwencją takiego przetwarzania będzie zmniejszenie liczby komunikatów i ich lepsze dopasowanie do Pana/Pani potrzeb.

 

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter